27 01 2012

Yeni Para Kazanma Güvenilir Anket Sitesi

Yeni Para Kazanma Güvenilir Anket Sitesi |  görsel 1

 
Yeni Para Kazanma Güvenilir Anket Sitesi 
 
Yeni Para Kazanma Olarak tanıtımlarımıza devam ediyoruz.Ünlü anket şirketi The Panel Station 9 ülkeden sonra Türkiye’yi de araştırma ağına dahil etti. Arjantin, İngiltere, Brezilya, Rusya, Çin, Endonzya, Hindistan, Meksika gibi ülkelerde araştırma faaliyetleri yürüten The Panel Station anket şirketi artık Türkiye pazarına da girdi.

Bu araştırma şirketi diğerlerinden farklı olarak, hizmet verdiği her ülkede, o ülkenin ünlü alışveriş siteleriyle anlaşma sağlayarak, anketlerini dolduran kullanıcılarına para ödemek yerine, bu sitelerden alışveriş çekleri dağıtıyor.

Bu alışveriş çekleri ile,  Doğan holding‘in sahibi olduğu Türkiyenin dev alışveriş sitesi hepsiburada.com üzerinden elektronikten beyaz eşyaya kadar dilediği ürünü alabiliyor. Veya isteyenler alışveriş çeklerini markafoni.com sitesinden Giyim yada kozmetik gibi ürünler alarak kullanabiliyor. Şimdilik hepsiburada.com ve markafoni.com ile anlaşma sağlanmış. Fakat ilerleyen dönemde kullanıcılara yeni ödeme yöntemleri sunacaklarını belirtiyorlar. Amaç alışveriş ise zaten hepsiburada.com’da ihtiyacınız olabilecek herşey bulunuyor. 
 
HEMEN BURADAN TIKLAYARAK ÜYE OLUN SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN. 
 
 
ANKET SİTESİ REHBERİ İÇİN BURADAN TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.  
 

976
0
0
Yorum Yaz